11 czerwca grupa mieszkańców i uczestników Ośrodka Wsparcia wzięła udział
w Dniu Otwartym zorganizowanym przez Warsztaty Terapii Zajęciowej przy ul. Załęskiej.
Był to czas pełen inspiracji, nowych doświadczeń i ciekawych aktywności, które zachęcały do twórczego działania.
Spotkanie dostarczyło wszystkim wielu pozytywnych wrażeń.




