10 czerwca wzięliśmy udział w III Integracyjnym Pokazie Mody pod hasłem "Nowy Jork w Rzeszowie".
Wydarzenie przeniosło uczestników w klimat amerykańskiej metropolii, dostarczając wielu niezapomnianych wrażeń
i pozytywnych emocji. Oprócz prezentacji oryginalnych stylizacji na zebranych czekało wiele atrakcji.
Duże zainteresowanie wzbudził m.in. występ Elvisa Presleya. Nie zabrakło również Marilyn Monroe, która pojawiła się
w policyjnym aucie rodem z nowojorskiego Manhattanu, wzbudzając zachwyt publiczności.
Wydarzenie było doskonałą okazją do integracji, wspólnej zabawy oraz spotkania z uczestnikami z innych placówek.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i stworzenie wyjątkowej atmosfery, dzięki której choć na chwilę
mogliśmy poczuć się jak w samym sercu Nowego Jorku.



