12 czerwca mieszkańcy oraz uczestnicy OW wzięli udział w akcji
"Zdrowie w Twoich rękach - Profilaktyka dla mieszkańców Rzeszowa".
Wydarzenie było doskonałą okazją do zadbania o zdrowie i skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych.
Zgromadzeni mogli m.in. zmierzyć ciśnienie tętnicze, saturację, sprawdzić poziom cukru we krwi czy skorzystać
z konsultacji fizjoterapeutycznej. Badania i porady były dostępne w namiotach przy ul. 3 Maja
oraz w siedzibie Międzynarodowego Centrum Integracji Feniks.
Akcja miała na celu promowanie profilaktyki zdrowotnej, zwiększanie świadomości na temat dbania o własne zdrowie
oraz zapobieganie chorobom. Udział w wydarzeniu pozwolił naszym mieszkańcom i uczestnikom zdobyć cenne informacje
oraz wykonać podstawowe badania kontrolne.
Akcja będzie kontynuowana również 13 czerwca.
Zachęcamy do udziału i skorzystania z przygotowanej oferty badań oraz konsultacji.



