29 maja w naszym Domu zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 24
w programie pt. "Święci uczą dobroci". Młodzież w ciekawy sposób przybliżyła mieszkańcom sylwetki wybranych świętych,
między innymi św. Teresy z Kalkuty czy św. Maksymiliana Kolbe.
W przekazie młodych wykonawców szczególnie wybrzmiała myśl, że często wystarczy jedno proste słowo, cierpliwość, pomoc czy pamięć
o drugim człowieku, aby realnie czynić świat lepszym. Każdy dzień niesie nowe możliwości okazywania serca, dobroci i życzliwości innym,
a spotkanie stało się inspiracją do zauważania tych małych gestów w codzienności.
Dodatkową miłą niespodzianką było to, że goście obdarowali mieszkańców słodkościami,
wprowadzając jeszcze więcej radości do wspólnego spotkania.



