29 maja uczestnicy naszego Ośrodka Wsparcia udali się do sąsiadującego COM, gdzie odbyło się radosne "majowe śpiewanie".
Spotkanie wypełniły dobrze znane pieśni majowe, a wspólne tańce stwoworzyły ciepłą, integrującą atmosferę.
Uczestnicy chętnie włączali się w muzyczne wykonania, dzieląc się energią i dobrym nastrojem.
Była to cenna okazja do spędzenia czasu w życzliwym gronie oraz wzmocnienia sąsiedzkich relacji.



