Uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego 22 grudnia odwiedzili nasz Dom przy ul. Łabędziej
przynosząc ze sobą kartki świąteczne o raz upominki, które sprawiły mieszkańcom wiele radości.
Dziękujemy za pamięć i ciepło , które wnieśliście do naszej Filii w te przedświąteczne dni.



