9 czerwca w naszym ogrodzie odbyło się spotkanie inaugurujące sezon grillowy.
W wydarzeniu uczestniczyli mieszkańcy naszego Domu i Filii, uczestniczy Ośrodka Wsparcia
oraz goście z sąsiadującego Centrum Opiekuńczo Mieszkalnego.
Spotkanie przebiegło w serdecznej i pełnej radości atmosferze.
Nie zabrakło smacznych potraw z grilla, rozmów oraz wspólnej tanecznej integracji.
O oprawę muzyczną zadbał duet: Lidia i Marian, który umilił wszystkim zebranym czas znanymi i lubianymi utworami.
Miłym akcentem była również wizyta studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego z Kola Naukowego Liderzy Biznesu, którzy przybyli do nas
z podarunkami dla mieszkańców, zebranymi w ramach "Akcji od serca". Ten życzliwy gest sprawił wiele radości
i wywołał liczne uśmiechy.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gościom za wspólnie spędzony czas oraz stworzenie wyjątkowego klimatu.
Mamy nadzieję, że tegoroczny sezon grillowy przyniesie jeszcze wiele podobnych,
pełnych życzliwości spotkań.






