Ułatwienia dostępu

ul. mjr H. Sucharskiego 1 , 35-225 Rzeszów 17 748 12 80 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Pon - Pi: 7.30 - 15.30

Aktualności

Rozpoczęcie sezonu grillowego w radosnej atmosferze

9 czerwca w naszym ogrodzie odbyło się spotkanie inaugurujące sezon grillowy.

W wydarzeniu uczestniczyli mieszkańcy naszego Domu i Filii, uczestniczy Ośrodka Wsparcia 

oraz goście z sąsiadującego Centrum Opiekuńczo Mieszkalnego.

Spotkanie przebiegło w serdecznej i pełnej radości atmosferze.

Nie zabrakło smacznych potraw z grilla, rozmów oraz wspólnej tanecznej integracji.

O oprawę muzyczną zadbał duet: Lidia i Marian, który umilił wszystkim zebranym czas znanymi i lubianymi utworami. 

 

Miłym akcentem była również wizyta studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego z Kola Naukowego Liderzy Biznesu, którzy przybyli do nas 

z podarunkami dla mieszkańców, zebranymi w ramach "Akcji od serca". Ten życzliwy gest sprawił wiele radości 

i wywołał liczne uśmiechy.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gościom za wspólnie spędzony czas oraz stworzenie wyjątkowego klimatu.

Mamy nadzieję, że tegoroczny sezon grillowy przyniesie jeszcze wiele podobnych, 

pełnych życzliwości spotkań.