24 czerwca grupa mieszkańców i uczestników Ośrodka Wsparcia uczestniczyła w Pikniku Integracyjnym na Powitanie Lata zorganizowanym
w Parku Jedności Polonii z Macierzą. Wydarzenie odbyło się w pięknym otoczeniu zieleni, a rozłożyste drzewa parku zapewniały
przyjemny cień i sprzyjały wspólnemu wypoczynkowi. Dużo radości podczas Pikniku dostarczyły występy dzieci,
które z ogromnym zaangażowaniem prezentowały przygotowane programy artystyczne.
Miłym akcentem były również lody, którymi mogli poczęstować się uczestnicy tego letniego spotkania.
Podczas plenerowego świętowania wszyscy mieli okazję nie tylko korzystać z przygotowanych atrakcji,
ale również zdobyć wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Chętne osoby mogły przećwiczyć resuscytację na fantomie pod okiem
specjalistów. Pokazy cieszyły się dużym zainteresowaniem i były wartościowa lekcją, która może okazać się niezwykle
przydatna w codziennym życiu. Wspólne rozmowy, serdeczna atmosfera oraz możliwość spędzenia czasu na świeżym powietrzu sprawiły,
że wydarzenie było doskonałą okazją do integracji i budowania relacji.
Dziękujemy Wydziałowi Polityki Społecznej Urzędu Miasta Rzeszowa oraz Rzeszowskiemu Domowi Kultury za zaproszenie
i stworzenie przyjaznej atmosfery.



