Pierwszy dzień lata przywitaliśmy aktywnie korzystając z pięknej pogody.
Mieszkańcy i uczestnicy Ośrodka Wsparcia wybrali się do ogrodu na spacer z kijkami Nordic Walking łącząc ruch na świeżym powietrzu
z relaksem w otoczeniu zieleni. Wspólny marsz wraz z ćwiczeniami z fizjoterapeutą był doskonałą okazją do zadbania o kondycję fizyczną
i poprawę samopoczucia. Spacerując alejkami ogrodu podziwialiśmy letnią przyrodę,
ciesząc się ciepłymi promieniami słońca i miłą atmosferą.
Pierwszy dzień lata rozpoczęliśmy więc w najlepszy możliwy sposób - aktywnie, zdrowo i w doskonałych humorach.




