Aktualności

DZIEŃ KOBIET

5 marca w naszej stołówce odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Na początku Dyrektor złożył wszystkim Paniom życzenia oraz wręczył upominki z okazji ich święta. Następnie przedstawiciel firmy AGROHURT S.A z Rzeszowa obdarował wszystkie panie pięknymi kwiatami. Dla wszystkich zgromadzonych z programem artystycznym wystąpiła grupa                               " DEPEŚCIAKI ".

 

 

 

 

 

 

 

 


Spotkanie karnawałowe

28.02.2019 r. została zorganizowana kameralna zabawa karnawałowa w sali Ośrodka Wsparcia, w której uczestniczyli mieszkańcy Domu, Filii przy ul. Łabędziej oraz uczestnicy Ośrodka Wsparcia. Nasze spotkanie uświetniły występy grupy " DEPEŚCIAKI ". Puszcza oczko

 

 

 

 

 

 

" Piękny umysł nie ma wieku..."

" Zakochaj się... może w książce" 18 lutego 2019r. w Filii nr 8 Biblioteki przy ul. Okulickiego w Rzeszowie odbyło się spotkanie    z cyklu " Piękny umysł nie ma wieku, czyli kolorowa jesień życia ". Zakochaj się...może w książce to zachęta do sięgania po ulubioną lekturę. Książki zawierają wiele porad i praktycznych wskazówek na różne tematy np. jak uspokoić wewnętrzny niepokój i okiełznać szalejące emocje. Spotkanie poprowadziła pani Joanna Rozborska - Kałucka. Dziękujemy za mile spędzony czas oraz poczęstunek.

 

 

 

 

KOLĘDOWANIE 2019

" Hej kolęda, kolęda....". Czas Bożego Narodzenia to czas radości, zadowolenia, spokoju - wspólnego kolędowania.            Dlatego z wielką radością kolędowali również nasi mieszkańcy wspólnie z młodzieżą z internatu CKU w Rzeszowie, uczniami     z Liceum Akademickiego ALO w Rzeszowie oraz z rzeszowskim Bardem - Woytek Vart - Miskków.

 

 

 

 

 

 

Występy z okazji Dnia Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka naszych seniorów odwiedziły dzieci z przedszkola Nr 23 i Nr 12 w Rzeszowie. Celem wizyty była chęć złożenia życzeń, jak również piękny występ artystyczny, w którym pojawiły się liczne wiersze. Z pełnym zaangażowaniem tańczyły i śpiewały dostarczając mieszkańcom wielu wzruszeń.Uśmiech

 

 

 

 

 

 

 

Więcej artykułów…