Aktualności

" Piękny umysł nie ma wieku..."

" Zakochaj się... może w książce" 18 lutego 2019r. w Filii nr 8 Biblioteki przy ul. Okulickiego w Rzeszowie odbyło się spotkanie    z cyklu " Piękny umysł nie ma wieku, czyli kolorowa jesień życia ". Zakochaj się...może w książce to zachęta do sięgania po ulubioną lekturę. Książki zawierają wiele porad i praktycznych wskazówek na różne tematy np. jak uspokoić wewnętrzny niepokój i okiełznać szalejące emocje. Spotkanie poprowadziła pani Joanna Rozborska - Kałucka. Dziękujemy za mile spędzony czas oraz poczęstunek.

 

 

 

 

KOLĘDOWANIE 2019

" Hej kolęda, kolęda....". Czas Bożego Narodzenia to czas radości, zadowolenia, spokoju - wspólnego kolędowania.            Dlatego z wielką radością kolędowali również nasi mieszkańcy wspólnie z młodzieżą z internatu CKU w Rzeszowie, uczniami     z Liceum Akademickiego ALO w Rzeszowie oraz z rzeszowskim Bardem - Woytek Vart - Miskków.

 

 

 

 

 

 

Występy z okazji Dnia Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka naszych seniorów odwiedziły dzieci z przedszkola Nr 23 i Nr 12 w Rzeszowie. Celem wizyty była chęć złożenia życzeń, jak również piękny występ artystyczny, w którym pojawiły się liczne wiersze. Z pełnym zaangażowaniem tańczyły i śpiewały dostarczając mieszkańcom wielu wzruszeń.Uśmiech

 

 

 

 

 

 

 

Dzień Babci i Dziadka

23 stycznia br. w naszym Domu odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. O naszych seniorach nie zapomniały dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 23 w Rzeszowie- dziękujemy za piękny występ, życzenia oraz podarowane laurki Uśmiech

 

 

 

 

 

 

Koncert charytatywny

20 stycznia 2019 r. w CH Plaza Rzeszów odbył się koncert charytatywny zorganizowany w ramach cyklu Paka Dobroci. Bilety na koncert można było otrzymać wspierając nasz Dom, w zamian za produkty niezbędne dla naszych seniorów. Dziękujemy pani Katarzynie Szewerniak za zorganizowanie koncertu. Serdeczne podziękowania składamy równięż The Freeborn Brothers,pani  Dianie Ciecierskiej oraz wszystkim uczestnikom za wspólne kolędowanie oraz za podarowane upominki dla naszych mieszkańców.

 

 

 

Więcej artykułów…