Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

23 stycznia br. w naszym Domu odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. O naszych seniorach nie zapomniały dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 23 w Rzeszowie- dziękujemy za piękny występ, życzenia oraz podarowane laurki Uśmiech

 

 

 

 

 

 

Koncert charytatywny

20 stycznia 2019 r. w CH Plaza Rzeszów odbył się koncert charytatywny zorganizowany w ramach cyklu Paka Dobroci. Bilety na koncert można było otrzymać wspierając nasz Dom, w zamian za produkty niezbędne dla naszych seniorów. Dziękujemy pani Katarzynie Szewerniak za zorganizowanie koncertu. Serdeczne podziękowania składamy równięż The Freeborn Brothers,pani  Dianie Ciecierskiej oraz wszystkim uczestnikom za wspólne kolędowanie oraz za podarowane upominki dla naszych mieszkańców.

 

 

 

Wigilia " Gwiazdo Betlejemska Świeć "

21 grudnia 2018 r. nasi mieszkańcy po raz drugi uczestniczyli w kolacji wigilijnej organizowanej przez stowarzyszenie Pod Skrzydłem Anioła w Restauracji Kulisy w Hotelu Falcon w Rzeszowie. Była to okazja do radosnego kolędowania, smacznego posiłku i spędzenia czasu w miłej przedświątecznej atmosferze Uśmiech.

 

 

 

 

Spotkanie przedświąteczne

20 grudnia br. w świątecznej atmosferze przybyli uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 28 w Rzeszowie. Z pełnym zaangażowaniem przedstawili historię narodzenia Jezusa. Całość przedstawienia przeplatana była kolędami, tworzącymi ten niepowtarzalny klimat radości i refleksji. Na koniec każdy otrzymał świąteczny upominek Uśmiech.

 

 

 

 

 

 

Jasełka

19 grudnia br. z Jasełkami i życzeniami dla naszych mieszkańców przybyli uczniowie z kl. II Szkoły Podstawowej Nr 8                  w Rzeszowie.

 

 

Więcej artykułów…